Michael Jackson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lithuanian MJ fans
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Madonna - daugiau nei draugė?

Go down 
AutoriusPranešimas
Michael Jackson
Administratorė
Administratorė
Michael Jackson


Pranešimų skaičius : 773
Taškai : 2443
Reputatacija : 3
Join date : 2009-12-09
Age : 27
Miestas : Kaunas

Madonna - daugiau nei draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Madonna - daugiau nei draugė?   Madonna - daugiau nei draugė? EmptyŠt. 02 13, 2010 9:54 pm

Manoma, kad juos siejo romantiški ryšiai.

Madonna - daugiau nei draugė? 91-oscars_052
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/Mantutea1996
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Madonna - daugiau nei draugė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Madonna - daugiau nei draugė?   Madonna - daugiau nei draugė? EmptyPen. 04 30, 2010 6:11 pm

Tiesą pasakius, nepasakyčiau:

John Randall Taraborrelli, rašė knygą apie MJJ, tai aprašė tokius Madonos ir MJJ susitikimų siužetus.


„ 1991 m. Kovo 25d. Kasmetinėje kino apdovanojimų ceremonijoje Madona turėjo atlikti dainą „Sooner Or Later“. Tačiau iškilo viena problema-su kuo eiti į ceremoniją? Kas galėtų sudaryti patį didžiausią įspūdį? Kas galėtų padaryti didžiausią sensaciją? Madona visada siekė, kad jos pasirodymas publikoje būtų tikra sensacija, todėl ji labai atsakingai žiūrėjo į partnerių pasirinkimą. Tuo metu jos gyvenime vyro nebuvo. Po įspūdingų, tačiau pasibaigusių santykių su Toniu Jordu (?), Madona buvo laisva. Jos reikalavimai buvo aukšti. „Ką iš visos žemės žmonių publika mažiausiai tikisi su manimi pamatyti? „ - klausė Manona savo menendžerio Fredžio Demano.
„Princą?“-pasiūlė jis.
‚Ne“-susiraukė Madona. Aš jo nekenčiu“.
„O ką, jeigu eitu su Vorenu? „
„Nė už ką,-pasakė ji.-jo aš taip pat nekenčiu“.
O su Toniu Vordu?“
„Taip pat ne“.
O po to Madonai žybtelėjo akys.
„ O ką, jeigu pakviesti Maiklą Džeksoną? Dieve, kokia puiki minti. Tau patinka? „
F. Demanas sutiko, kad pora gautųsi „spalvinga“, ypač turint galvoj tai, kad Džeksonas tik ką pasirašė patį didžiausią istorijoje muzikinių garsų įrašų kontraktą su firma ‚SBS rekords“, kuris jam galėjo atnešti milijardų dolerių pelną. „Gal jis mane pamokys, kaip uždirbti pinigų“-pajuokavo Madona.-Aš jį galėsiu pamokyti, kaip juos leisti“. Kadangi Demanas kažkada atstovavo Džeksono interesams, tai po keletos telefoninių skambučių jam pavyko susitarti dėl pasimatymo šių jam esamo ir buvusio klientų, pačių skandalingiausių pop muzikos žvaigždių. Madona ir Džeksonas turėjo susitikti restorane „ Aivi“ Beverli Hils prieš savaitę iki ceremonijos. Bet numatytąjį vakarą Madona beveik pamiršo apie šį pasimatymą. Ta diena jai buvo nelengva. Fredis vakare jai atsiuntė dovanai medinę figūrą..... „ Na kaip jis galėjo taip pasielgti?-piktinosi Madona.-Tai baisu. Pažiūrėkit tik į šį siaubą.“ Kambario centre stovėjo medinė figūra, labai panaši į besišypsančią Madoną. „ Aš bijau, kad kai aš užmigsiu, ji ateis pas mane į kambarį su peiliu“-pasakė Madona ir ji nejuokavo. Ji tą pačią dieną išsiuntė figūrą atgal Fredžiui Demanui.
Likus valandai iki susitikimo su maiklu ( šis pasiūlė atvažiuoti pas ją ir ją pasiimti, Madona atsakė: „ Tu ką, išprotėjai, aš pati atvažiuosiu“), Madona buvo dar su šilkiniu chalatu, ji sėdėjo virtuvėje, kimšo sumuštinį ir žiūrėjo televozorių. Kaip prisimena jos draugė, kuri tą dieną buvo su ja kartu, Madona pasakė jai: „ Žiūrėk, jie kalba apie mano išsiskyrimą su V. Bitti. Ir kalba visišką tiesą, Gryną supistą tiesą“.
Ištepusi batoną sviestu ir marmeladu, Madona palenkė galvą ir įdėmiai pažiūrėjo į draugę. „Jeigu aš kada nors pamatysiu, kad tu pasakoji apie mane tokiuose šou, tu man daugiau ne draugė. Tu mane supratai? „. Patylėjusi minutę ji pridūrė: „ O gal tai Vorenas? Nenustebčiau. Jis mėgsta reklamą, ypač jeigu ji padeda jam pasijusti didele šiška. Ir tai ne aš“. Madona toliau žiūrėjo televizorių, bet staiga prisiminė apie susitikimą. „Dieve mano, Maiklas Džeksonas.-sušuko ji, metėsi nuo sofos.-Aš apie jį visai pamiršau. Kaip aš galėjau užmiršti Maiklą Džeksoną?“.
Tikriausia, buvo momentų, kai ir Maiklas Džeksonas norėjo pamiršti apie Madoną. Jis prisipažino knygos autoriui: „ Ji visada su tavimi, taip? Man tai nepatinka. Galų gale kas ji tokia? Ji nemoka šokti, nemoka dainuoti. Ji nemoka parduoti savęs“.
Tai buvo du metai iki to. 1989 metais „Jopner Brazers rokordz“ apmokėjo vienos leidyklos reklamą, kur Madona buvo pristatyta kaip „dešimtmečio artistė“. Nors dauguma žmonių, buvusių šou biznyje, suprato, kad reklama tai tik tuščias komplimentas, apmokėtas pačios daininkės arba jos studijos, tačiau Maiklas Džeksonas įsižeidė mirtinai. Supykęs Džeksonas, kuris pardavė tokius kiekius albumų Trileris, kaip niekas kitas muzikos istorijoje, paskambino savo advokatui Džoniui Brankai, pasiskųsti, jog Madona neužsitarnavo tokio titulo. „ Paklausyk, aš nusivylęs,-pasakė jis advokatui.-Dešimtmečio artistas-tai aš, argi ne taip? Argi ji gali pralenkti Trilerio sėkmę? Ne, tai jai niekada nepavyks“. Kad nuraminti savo klientą, Branka pasiūlė kreiptis į MTV ir įsteigti specialią premiją Maiklui. Branka pasiūlė prizą pavadinti „ Už geriausią dešimtmečio videoklipą“. Maiklui patiko idėja. „ Mes ją pamokysim“-pasakė jis, turėdamas galvoje Madoną. Dabar, netgi po dviejų metų, Maiklas sėdėjo prie „Aivi“ restorano staliuko , o prieš jį įsitaisė ta, kurios jis nekentė. Madona apsivilko juodą švarką, trumpas kelnes ir tinklines kojines. Ant kaklo kabėjo nukryžiuotasis. Šviesūs plaukai draikėsi ant nuostabių glotnių pečių, išdidžiai demonstruodami ataugusias tamsias šaknis. Džeksonas atėjo juodais džinsais, raudonais marškiniais ir švarku su multiplikacinio filmo herojumi ant nugaros. Ant jo galvos puikavosi firminė kepurė, o juodi banguoti plaukai leidosi žemiau pečių. Džeksonas prisimena: „ Aš užsidėjau juodus akinius. Ir sėdėjau tame restorane, iš visų jėgų stengiausi būti mielas. O ji įėjusi iš karto nuplėšė mano akinius. Dar niekas nebuvo nuėmęs man akinių....o po to ji metė juos per restorano salę ir sudaužė juos į šipulius. Aš buvau šoke. „ Mes pasimatyme,-pasakė madona.-O aš negaliu pakęsti, kai nematau vyriškio akių“. Man tai visai nepatinko“.
Pietų metu Madona pastebėjo, kaip Maiklas žvilgteri vis į jos krūtinę. Gudriai susijuokusi ji griebė Maiklo ranką ir ją pridėjo sau prie ant krūtinės. „ Ji tau patinka?“-paklausė ji.
Džeksonas nervingai ranką atitraukė.
Po to Madona pasidėjo sau gabalėlį duonos ant krūtinės ir nulaižė jį, stebėdama Džeksono reakciją.
‚Viešpatie, reikėjo pamatyti šios moters raumenis“-prisiminė Džeksonas. –Aš noriu pasakyti, kad jos rankų raumenys buvo didesni už mano. Aš norėčiau sužinoti, kaip jai pasisekė taip tuos ištreniruoti, bet nenorėjau jos to paklausti. Bijojau, kad ji pareikalaus parodyti mano raumenis“.
Po savaitės keista porelė pasirodė Kinoakademijos premijų įteikimo ceremonijoje.
Šį kartą Madona buvo labiau nei bet kada panaši į Merlin Monro. Ji buvo apsirengusi balta aptempta suknele su gilia iškirpte. Lūpos buvo idažytos labai ryškiai. Šviesūs plaukai bangomis rėmino veidą, lyg apšviestų jį. Ant Madonos kaklo puikavosi Gario Junsono kolje už 20 miln dolerių. Maiklas taip pat buvo nepakartojamas baltu spindinčiu kostiumu su briliantine sage, su pirštinėmis ir paauksuotais kaubojiškais batais.
Jie atsisėdo pirmoje eilėje. Kai Madona uždainavo «Sooner Or Later»,, ji tapo dar labai panaši į Merlin Monro-atrodė, kad ji perėmė visas mažiausias detales ir charakteristikas mylimos aktorės.
Auditorija buvo susižavėjusi. Bet Madonai publikos susižavėjimas reiškė kur kas mažiau, nei telefono skambutis, kurio ji sulaukė namuose kitą dieną. Jai paskambino tėvas ir pasakė, kad ji buvo nuostabi. Iš Toni Čikonės tokių komplimentų susilaukti buvo nelengva. Abupusiam Maiklo ir Madono pasitenkinimui, daina iš „ Diko trei-si ( ?) gavo Oskarą kaip geriausia metų daina.
Priėmimą Oskarų įteikimo garbei surengė literatų agentas Svifti Lazaras.
Madona ir Džeksonas sukėlė sąmyšį savo pasirodymu jame. Fotoaparatų blykstės susiliejo į vieną akinantį švytėjimą. Holivudo reporteris Ermis Arčeris paklausė Madonos, kaip jai pasisekė įkalbėti atsiskyrėjį Maiklą tapti jos palydovu tokiame triukšmingame renginyje. „ O, Maiklas dar ne tai sugeba“-atsakė Madona paslaptingai šypsodamasi.
Restorane Madona paliko patologiškai drovų Maiklą ir metėsi prie V. Bitti.
Kas gali paaiškinti jos poelgį? Gali būti, kad Madonai tiesiog nebuvo apie ką su juo kalbėti. V. Bitti draugė, modelis Stefani Seimur, suglumusi išvyko iš renginio, palikusi V. Bitti Madonai. Atrodė, kad Madona visai nepyksta ant V. Bitti. Ji netgi flirtavo su juo. Varšas paliktas Maiklas Džeksonas visiškai vienas stovėjo vidury salės. Visi spoksojo į jį. Laimei, jo draugė D. Ross greitai paėmė jį po savo sparnu.
„Klausyk, aš to papraščiausiai nesuprantu, Maiklai,-pakankamai garsiai, kad išgirstų visi aplinkiniai, pasakė ji,-ji gi atėjo su tavimi, argi ne taip? Tai ką ji veikia su juo ( Bitti)? „
„Aš nežinau,-atsakė Maiklas.-Aš manau, kad jis jai labiau patinka“.
Kitame salės gale Madona jau tiesiog glebėsčiavosi su Bitti, laižė jo ausis ir šnabždėjo jam kažką švelnaus, lyg jie ir nebūtų buvę išsiskyrę. D. Ross gurkštelėjo šampano ir skeptiškai žiūrėjo į saldžiąją porelę. „ Aš manau, kad ji-baisi moteris,- nusprendė ji.-Ir suknelė jos šiaip sau“.
„ Ji niekada nepatiko Maiklui, bes jis mokėjo iš pirmo žvilgsnio atskirti vertingus daiktus“. – prisimena vienas iš jo advokatų.-Todėl Maiklas paprašė Madonos sudalyvauti jo dainos „In The Closet“ klipo filmavime“. Jie keletą kartų susitiko, aš ruošiau šiuos susitikimus. Idėja jai patiko, bet ji visuomet tvirtino: „ Klausyk, jeigu mes tai darome, tai reikia įrašyti nekvailą dainelę apie meilę. Mes turime padaryti kažką ypatingo, kitaip aš nesutiksiu. Ar sutinki?“. Maiklas sutiko.
Po keletos dienų Madona paskambino Maiklui ir išklojo savo „puikią“ klipo koncepsiją“ klipe ji turi apsirengi vyriškiu, o Maiklas-moterimi. Kadangi Džeksono orientacija buvo jau daugelis metų gandų šaltiniu, jis iš karto sutiko. Jis pasakė Madonai, kad jam reikia kai ką apgalvoti, o po to paskambino savo artimiausiam draugui-seserei Janet. Ši niekada nejautė pagarbos Madonai. ( „Jeigu aš išsirengsiu vidury gatvės, į mane būtinai atkreips dėmesį,-kalbėjo ji.-Bet argi tai padarys tave atslikėja?“). Tačiau Janet jautė, kad Maiklui bus naudinga priimti Madono pasiūlymą. „ Jie iš tavęs šito nesitiki, -pasakė ji.-Tu pasijuoksi iš jų, o dar su Madona! Tai bus klasiška“. Bet Maiklas vis tik nusprendė nepasinaudoti Madonos idėja.
Madona kalbėjo viename interviu gėjų žurnalui „Advokatas“; „ Aš visada sakiau Maiklui Džeksonui: „ nagi, aš paskolinsiu tau savaitei Xose ir Luisą ( jos ansamblio šokėjus). Jie greitai tave ištrauks iš tos dėžutės, kurioje tu slepiesi. Niekas nesugebėtų nusėdėsi dėžutėje, jeigu šalia atsidurs Xose ir Luis. Arba aš, blogiausiu atveju“.
Po kelerių metų ( 1994 metų spalio mėnesį), kalbėdama apie Maiklą ir Princą, Madona priėjo tokios išvados: „ Aš negaliu pasakyti, kas iš jų buvo man draugas. Man buvo gera su abiem. Jie-labai skirtingi, bet aš atsižvelgiau į juos vienodai. Aš jaučiausi šalia jų netašyta provinciale. Kai aš alkana, aš valgau. Kai aš noriu gerti, aš geriu. Kai aš noriu ką nors pasakyti-aš sakau. O jie tokie išauklėti, jie taip skrupulingai apgalvoja, ką jiems suvalgyti ir ką pasakyti. Bet tapti žmogumi niekada nevėlu. Jeigu tik jie pabandytų. Negaliu sau įsivaizduoti, kad kuris nors iš jų apsivilktų baltus šortus ir lėktų pabėgioti krantine su šunimi, arba nueitų į vakarėlį pas draugus, kaip reikiant nepasidažę. Jūs suprantate, ką aš noriu paskayti? Nemanau, kad jie ryžtųsi tam“ .
Atgal į viršų Go down
 
Madonna - daugiau nei draugė?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Michael Jackson :: Viskas apie Maiklą :: Viskas apie Maiklą :: Vaikystė,Šeima ir Draugai :: Moterys, dragės-
Pereiti į: