Michael Jackson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lithuanian MJ fans
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Laiškai Pokaraliui

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Michael Jackson
Administratorė
Administratorė
Michael Jackson


Pranešimų skaičius : 773
Taškai : 2443
Reputatacija : 3
Join date : 2009-12-09
Age : 27
Miestas : Kaunas

Laiškai Pokaraliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Laiškai Pokaraliui   Laiškai Pokaraliui EmptyŠt. 01 09, 2010 6:41 pm

Mielas Maiklai,tu man parodei ka reiškia didelis darbas ir laabai graži muzika,ačiū tau.už tai kad atėjai į mano gyvenima(nors atėjai ir per vėlai,bet už tai galiu kaltinti tik save).Tu mane prisirišai prie savęs ir puoselėjai mano jausmus tau,žinok Maiklai aš tave laaabai myliu....Nuo Birželio mėnesio iki dabar tau mano jausmai niekuo nepasikeitė tik dar labiau sustiprėjo.norėčiau sužinoti kaip tau sekasi ten viršuje,bet manau tu man tai pasakysi mano sapnuose.aš net neturiu žodžiu,tu taip gržiai šypsaisi kad net aspradedu šypsotis....kad ir ka tu darytumei scenoje ar kitur tai visada bus labai grakšu ir lengva,man taęs gaila,o gaila dėl tavo vaikystės ir dėl tavo viso vienišo gyvenimo...Tu visada būsi mano širdyje,akyse ir galvoje...
P.S. Tavo balsas kaip angelo,tooks nuostabus,Ačiū Tau Už Viska Ka Davei Man,Labai Ačiū Tau,Tu tikras Pop Karalius ir Juo būsi Visada,Ačiū Tau ir Už Tai,ILSĖKIS RAMYBĖJE
[u]
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/Mantutea1996
Michael Jackson
Administratorė
Administratorė
Michael Jackson


Pranešimų skaičius : 773
Taškai : 2443
Reputatacija : 3
Join date : 2009-12-09
Age : 27
Miestas : Kaunas

Laiškai Pokaraliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškai Pokaraliui   Laiškai Pokaraliui EmptyŠt. 01 09, 2010 6:42 pm

Cia bus tik musu laiskai,jokiu komentaru,kol kas
Atgal į viršų Go down
http://www.last.fm/user/Mantutea1996
modestas989
Moderatorius
Moderatorius
modestas989


Pranešimų skaičius : 39
Taškai : 56
Reputatacija : 4
Join date : 2010-04-18

Laiškai Pokaraliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškai Pokaraliui   Laiškai Pokaraliui EmptySk. 04 18, 2010 2:02 pm

Maiklai,tu man parodei koks turi buti tikras atlikejas,tu niekad nepasiduoti ir ikvepi mane niegada nepasiduoti,tu zmonems atidavei savo geruma pasiaukojima,tu zavus mielas ir beprotiskai talentingas zmogus.
Maikla reikia pazinti, neuztenka klausytis vien jo muzikos ir ziureti klipus, pazinimas slypi kur kas giliau[i]
Atgal į viršų Go down
Margarita
LR. One team, one heart 4ever...
LR. One team, one heart 4ever...



Pranešimų skaičius : 2
Taškai : 2
Reputatacija : 0
Join date : 2011-06-07
Miestas : Alytus

Laiškai Pokaraliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškai Pokaraliui   Laiškai Pokaraliui EmptyAntr. 06 07, 2011 12:59 pm

Maiklai, tu nuostabus! Tavimi susidomėjau neseniai, tik prieš metus. Paklausiusi Tavo dainų, supratau, kad Tu kitoks, ne toks kaip visi. Žinoma, Tu žmogus, kap ir mes, bet kitoks žmogus. Tu, mane sužavėjai saqvo originalumu, savo balsu, išvaizda, VISKUO. Tiesa sakant, nepamėgau tavęs taip greitai kaip visi mano. Jau prieš tris metus klausiausi tavo muzikos, bet tavęs nepamėgau... Tik šiais metais Tavimi tikrai susižavėjau. Man kažkas lyg pakuždėjo, ... Galbūt šis susižavėjimas yra trumpalaikis, gal kitais metais pamėgsiu Usher'į ar Eminem'ą, bet jie tikrai neprilygs Tau. Maikalai, tu esi meninkas, kuris gimsta tik vieną kartą gyvenime.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laiškai Pokaraliui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškai Pokaraliui   Laiškai Pokaraliui Empty

Atgal į viršų Go down
 
Laiškai Pokaraliui
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Michael Jackson :: Michael Jackson Memorial :: Mūsų atsiminimai apie MJ-
Pereiti į: